NO.MADC.12/GAD/2010-11/
MARA AUTONOMOUS DISTRICT COUNCIL
GENERAL ADMINISTRATION & CONTROL DEPARTMENT.

————————————————
Dated Siaha, the 28th May, 2014.

N O T I F I C A T I O N
………………………………

Mara Autonomous District Council Office liata Chowkidar nazy a pension pa nata miah apahâ sai pazy a ma y vâta,Chowkidar a dai khao lei pita,Sweeper thokha zy chowkidar nata Peon ta eima hmâ pazy Ama department ta ama parysa khao leipa vâta,MADC ry liata Peon nazy ta Chowkidar rai ama pakao chy aw. Group ta pachhaipa hawhta Thlakha(1) chhôh hria aw eita, amâ thla lymâ aw.Group sacharu(6) ta pachhai chypa châ aw ta, baichhi via lymâ awpa a châ.

He ary liata Group pachhaina haw heta a daihti eima raona lia maita Chowkidar rai ama hria tyh aw. Ama hria chhôhta hmo âki leipa a y khiah amao ama phao aw.

GROUP NO. I -NA(Dt 1.6.2014-30.6.2014)

Sl.No. Moh : Duty nawpa su

1. S.Ngoreisi – A&C,BSE
2. N.Zikhu – Revenue Building
3. Lilipari – Ground Floor
4. A.Beimoly – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. A.Nukai – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. N.Beiryrao – 3rd Floor ( Rava o )
7. HT.Sunday – PHE, PWD
8. S.Byhna – Judicial dept.
9. T.Nazari – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. Lalhlana – Main Gate – 3 liata

GROUP NO. 2 – NA ( dt 1.7.2014 – 31.7.2014 )

1. T.Nocha – A&C,BSE
2. K.Mery – Revenue Building
3. Lalzuala – Ground Floor
4. B.Lalawmpuia – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. J.Beilysa – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. KC.Khaitu – 3rd Floor ( Rava o )
7. S.Pamo – PHE, PWD
8. J.Tochokhai – Judicial dept.
9. J.Beirua – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. A.Beisei – Main Gate – 3 liata

GROUP NO. 3 – NA ( dt 1.8.2014 – 31.8.2014 )

1. K.Beireingia – A&C,BSE
2. Thangchunga – Revenue Building
3. N.Zahlu – Ground Floor
4. K.Beikypachasa – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. T.Mopaw – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. J.Byhnahmô – 3rd Floor ( Rava o )
7. HC.Hruakhai – PHE, PWD
8. N.Beikhipi – Judicial dept.
9. S.Reithai – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. Beizusia – Main Gate – 3 liata

GROUP NO. 4 – NA ( dt 1.9.2014 – 30.9.2014 )

1. N.Makia – A&C,BSE
2. S.Beingia – Revenue Building
3. V.Choha – Ground Floor
4. A.Daniela – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. N.Beikho – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. T.Beikypacha – 3rd Floor ( Rava o )
7. HC.Bana – PHE, PWD
8. Lalchangliana – Judicial dept.
9. FC.Lialo – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. S.Beirona – Main Gate – 3 liata

GROUP NO. 5 – NA ( dt 1.10.2014 – 31.10.2014 )

1. L.Chhôhla – A&C,BSE
2. B.Ngoba – Revenue Building
3. K.Abela – Ground Floor
4. F.Zatawna – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. K.Beikhongia – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. T.Dykhai – 3rd Floor ( Rava o )
7. S.Raha – PHE, PWD
8. A.Hlunpari – Judicial dept.
9. C.Ngiatu – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. Ikô – Main Gate – 3 liata

GROUP NO. 6 – NA ( dt 1.11.2014 – 30.11.2014 )

1. HC.Pawzi – A&C,BSE
2. H.Mokhai – Revenue Building
3. S.Chhali – Ground Floor
4. Rinchuangi – 1st Floor (Plg Dept line zydua)
5. C.Nukimi – 2nd Floor ( Session Hall line zydua)
6. N.Halua – 3rd Floor ( Rava o )
7. Pawdi – PHE, PWD
8. K.Kiacho – Judicial dept.
9. A.Lysa – Annexe (Dy.Chrmn Qrt ry)
10. A.Pawsi – Main Gate – 3 liata.

Sd/-JB.Chozah
Deputy Secretary(GAD)
Mara Autonomous District Council
Siaha.

Memo.No.MADC.12/GAD/2010-14/ : Dated Siaha the 30th May,2014.

Copy to :-

1. Persons for information & Necessary action.
2. All Heads of Department,MADC for information.
3. PS/PA to all Elected Office Holder,MADC for information.
4. Notice Board.
5. Relevant file.
6. Office Order
7. Guard file.

Deputy Secretary(GAD)
Mara Autonomous District Council
Siaha.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.