NO.MADC.12/GAD/2010-11/
MARA AUTONOMOUS DISTRICT COUNCIL

GENERAL ADMINISTRATION & CONTROL DEPARTMENT.
————————————————

Dated Siaha, the 28th May, 2014.

N O T I F I C A T I O N
………………………………

Mara Autonomous District Council Office ry liata Peon thokhazy Chowkidar rai ama hriapa vâta ama hria chhôhta ama vyuh pata hria awpazy raiparuana taopa châta Order hropa a y hlâ viata cha, he ary liata palâsapa hawhta a sie lyma chy aw.

GROUP NO. I -NA(W.e.f. Dt 1.6.2014)

Sl.No. Moh : Duty nawpa su

1. K.Nehemia – EM(F)(Lilipari su liata)
2. Duakhei – EM(Rev)(S.Byhna su liata)
3. Pakhaw – V/Chrm(PLG)(A.Nukai su liata)
4. J.Beihrualy – SDAO (J.Lalhlana su liata)
5. V.Beizi – EO(Seri)(A.Beimoly su liata)
6. HC.Ra-u – F&A.Br.(N.Beiryrao su liata)
7. B.Chaly – GAD

GROUP NO. 2 – NA (W.e.f. dt 1.7.2014)

1. S.Ngoreisi – EM(PWD(T.Nocha su liata)
2. N.Zikhu – GAD
3. Lilipari – CAEO(Lalzuala su liata)
4. A.Nukai – V/Chrm(PLG) (J.Beilysa su lita)
5. N.Beiryrao – F&A.Br. ( KC.Khaitu su liata)
6. A.Beimoly – EM(LAD) ( S.Pamo su liata )
7. HT.Sunday – EO(Horti)(J.Tochokhai su liata)
8. S.Byhna – JO(DCC)(J.Beirua su liata)
9. T.Nazari – Seri.Br. (A.Beisei su liata)
10. Lalhlana – B.Lalawmpuia su liata.

GROUP NO. 3 – NA (W.e.f. dt 1.8.2014)

1. T.Nocha – AP&DO(K.Beireingia su liata)
2. B.Lalawmpuia – Thangchunga su liata
3. Lalzuala – Sr.RDO(N.Zahlu su liata)
4. K.Mery – EM(F) (K.Beikypachasa su liata)
5. J.Beilysa – DCEO ( T.Mopaw su liata)
6. KC.Khaitu – Edn.Br. ( J.Byhnahmo su liata)
7. S.Pamo – EM(RD)(HC.Hruakhai su liata)
8. J.Tochokhai – Leg,Br.(N.Beikhipi su liata)
9. J.Beirua – PHE, Br. (S.Reithai su liata)
10. A.Beisei – Press Club (Beizusia su liata)

GROUP NO. 4 – NA (W.e.f. dt 1.9.2014)

1. K.Beireingia – EM(Soil)(N.Makia su liata)
2. Thangchunga – Supdt(Edn)(S.Beingia su liata)
3. N.Zahlu – Industry Officer (V.Choha su liata)
4. K.Beikypachasa – LAD .Br. (A.Daniela su liata)
5. T.Mopaw – C.O.(Social) (N.Beikho su liata)
6. J.Byhnahmô – ASWO (T.Beikypacha su liata)
7. HC.Hruakhai – PWD.Br(HC.Bana su liata)
8. N.Beikhipi – Judicial dept.
9. S.Reithai – LAD.Br. (Lalchangliana su liata)
10. Beizusia – Leg.Br.(S.Beirona su liata)

GROUP NO. 5 – NA (W.e.f. dt 1.10.2014)

1. N.Makia – U/S(Leg) (L.Chhohla su liata)
2. S.Beingia – DCAEO(B.Ngoba su liata)
3. V.Choha – E.O (K.Abela su liata)
4. A.Daniela – AAO( Edn) (F.Zatawna su liata)
5. N.Beikho – GAD
6. T.Beikypacha – Dy.Chief Whip ( T.Dykhai su liata )
7. HC.Bana – Sr.DCAO (S.Raha su liata)
8. Lalchangliana – Chairman(A.Hlunpari su liata)
9. FC.Lialo – A&CO (C.Ngiatu su liata)
10. S.Beirona – Em i/c Rev(Iko su liata)

GROUP NO. 6 – NA (W.e.f. dt 1.11.2014)

1. A.Hlunpari – E.S(HC.Pawzi su liata)
2. B.Ngoba – DCLAO(H.Mokhai su liata)
3. K.Abela – Sr.R.O(S.Chhali su liata)
4. F.Zatawna – ASO-2(Rinchuamgi su liata)
5. T.Dykhai – EM(LAD)( C.Nukimi su liata)
6. K.Beikhongia – GAD
7. S.Raha – Information Branch(Pawdi su liata)
8. L.Chhôhla – DVO(K.Kiacho su liata)
9. C.Ngiatu – Dy.Secy(Leg)(A.Lysa su liata)
10. Ikô – SICS(A.Pawsi su liata)

Sd/- JB.Chozah
Deputy Secretary(GAD)
Mara Autonomous District Council
Siaha.

Memo.No.MADC.12/GAD/2010-14/ : Dated Siaha the 30th May,2014.

Copy to :

11. Persons for information & necessary action.
12. All Heads of Department,MADC for information.
13. PS/PA to all Elected Office Holder,MADC for information.
14. Notice Board.
15. Relevant file.
16. Office Order
17. Guard file.

Deputy Secretary(GAD)
Mara Autonomous District Council
Siaha.

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.